Advertising

eBiuletyn-Newsletter

Regulamin sklepu www.retrowozki.pl

I. Warunki ogólne


1. Właścicielem sklepu internetowego dostępnego na stronie internetowej www.retrowozki.pl jest Firma JARFEX zarejestrowana w Akademikich Inkubatorach Przedsiębiorczości:

Adres: 00-672 Warszwa, ul. Piękna 68, Nip: 524 24 95 143


2. Zdjęcia i opisy produktów przedstawionych w Sklepie pochodzą od producenta wózków JARFEX. 

3. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione na stronie Sklepu były rzetelne i aktualne. W przypadku czasowego braku towaru skontaktujemy się z Kontrahentem, aby indywidualnie ustalić termin realizacji zamówienia.

4. Wszystkie ceny towarów znajdujących się w Sklepie są podane w polskich złotych i zawierają podatek VAT (ceny brutto). Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez klienta. Sklep zastrzega sobie prawo do zmian cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. 

5. Produkty oferowane w sklepie są fabrycznie nowe i posiadają wymagane atesty i zezwolenia dopuszczające do obrotu na terenie Polski i UE. 

II. DANE OSOBOWE

Informujemy, że dane osobowe podane na formularzu zamówienia sklepu RETROWOZKI.PL są gromadzone i przetwarzane zgodnie z wymogami Ustawy o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz.U. z 2002 r, nr 101, poz.926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy klient ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych z naszej bazy danych.
III Płatności i wysyłki

Klient może dokonać płatności przelewem na konto sklepu (przedpłata) o nr 31114010100000515853002768 bądź w formie za pobraniem po uprzednim zaznaczeniu takiej opcji w formularzu zamówienia.  
Zamówienia są realizowane  w ciągu 14 dni roboczych od daty zaksięgowania przelewu na koncie lub wybrania opcji za pobraniem (płatne u kuriera).
Zamówiony towar wysyłany jest na teren Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej lub poczty polskieh. Koszt dostawy jest zależny od zakresu cenowego zamówienia.

ZAKRES CENOWY 1  0-100zł (pokrowce, parasol) 
- wysyłka kurierem przy przedpłacie wynosi: 16,50 zł
- wysyłka pocztą polską za pobraniem wynosi: 22,00 zł

ZAKRES CENOWY 2  101-500zł (wkład spacerowy) 
- wysyłka kurierem przy przedpłacie wynosi: 25,00 zł
- wysyłka pocztą polską za pobraniem wynosi: 32,00 zł

ZAKRES CENOWY 3  501-10000zł (wózki)
- wysyłka kurierem przy przedpłacie wynosi: 58,00zł
- wysyłka pocztą polską za pobraniem wynosi: 65,00 zł

IV Termin dostawy 

Jeżeli kupujący otrzymał potwierdzenie przyjęcia zamówienia, a nie otrzymał dostawy w ciągu 14dni roboczych (na terenie Polski) od daty złożenia zamówienia powinien skontaktować się ze Sklepem. W takiej sytuacji będziemy bezzwłocznie interweniować w Firmie kurierskiej.

V. Gwarancje

1. Wszystkie produkty oferowane w Sklepie są fabrycznie nowe i objęte rękojmią na wady fizyczne.

2. Zakupione w Sklepie i dostarczone towary są objęte gwarancją producenta bądź dystrybutora, jeśli posiadają dołączoną kartę gwarancyjną. Serwis gwarancyjny jest świadczony wg zasad określonych w karcie gwarancyjnej przez producenta bądź dystrybutora.

VI Reklamacje 

1. Reklamacje. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient stwierdzi w nim wady fizyczne powinien odesłać go przesyłka pocztową na adres Poraj, ul.Wesoła 21. Sklep nie przyjmuje przesyłek odesłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego Sklep zwraca po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Reklamacje rozpatrywane będą w terminie 14 dni od dnia ich otrzymania przez Sklep. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę lub kartę gwarancyjną oraz opis przyczyny reklamacji. W przypadku uznania reklamacji wada zostanie usunięta lub towar wymieniony na nowy. Jeśli okaże się to niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów) sklep zwróci nabywcy równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie towary.

2. Kupujący – konsument ma prawo w terminie 10 dni od odebrania przesyłki odstąpić od niej bez podania przyczyny. W tym celu składa oświadczenie o odstąpieniu od umowy i wysyła je listem poleconym na adres Sklepu Poraj, ul. Wesoła ??. Wzór oświadczenia o odstąpieniu stanowi załącznik do niniejszego regulaminu. Jest to możliwe tylko wówczas gdy towar nie nosi śladów użytkowania, jest kompletny i nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar rolex repliki należy odesłać razem z otrzymaną z nim fakturą lub paragonem. Sklep gwarantuje zwrot kosztów równy cenie towaru w terminie 14 dni od dnia jego otrzymania. Pieniądze zostaną zwrócone na konto Kupującego lub przekazem pocztowym na adres wskazany w zamówieniu. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.


3. Prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży z pkt.2 nie dotyczy towaru na zamówienie (o jakim mowa w art. 10 ust. 3 pkt.4 Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny)